O nas - Alustal - Centrum Zaopatrzenia Technicznego
Centrum Zaopatrzenia Technicznego
266
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-266,bridge-core-1.0.6,none,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

O nas

Firma ALUSTAL działa na rynku od kilku lat zajmujemy się produkcją wyrobów oraz realizacją dostaw dla przemysłu. Wieloletnie doświadczenie naszej kadry pozwala nam na realizację najbardziej wyszukanych wymagań klientów począwszy od projektowania na wyrobach skończywszy.

Kim jesteśmy ?

Nasza działalność dała nam ugruntowaną pozycję na rynku i uznanie wśród klientów zarówno krajowych jak i zagranicznych. Naszym klientom oferujemy szeroki asortyment produktów oraz usług, m.in:

 

  • sprzedaż hurtowa i detaliczna narzędzi, śrub oraz materiałów budowlanych,
  • produkcja przenośników zgrzebłowych i taśmowych,
  • produkcja części zamiennych do wszystkich typów przenośników górniczych,
  • obróbka skrawaniem (CNC),
  • spawanie konstrukcji i ich montaż.

Stawiamy na najwyższą jakość wyrobów. Jesteśmy firmą z tradycjami, jednakże bacznie śledzimy rynek i wdrażamy nowe technologie tak, by zaspokoić zmieniające się potrzeby i wymagania naszych klientów.

Przy produkcji naszych wyrobów współpracujemy z wieloma rodzimymi kooperantami i dostawcami. Wysoka jakość naszych produktów gwarantowana jest przez liczne audyty i kontrole w naszych zakładach.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty i doświadczenia. Zachęcamy do kontaktu i zapewniamy, że żadne Państwa zapytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.

Główne obszary naszej działalności:

Sprzedaż artykułów0%

Usługi techniczne0%

Produkcja dla przemysłu0%

Partnerzy

error: Blokada kopiowania - Alustal